Jesteśmy twórcami pięknych i funkcjonalnych ogrodów.

„Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest.”

Zapraszamy do zapoznania się z Hortusem Pani Aleksandry!

Jesteśmy twórcami pięknych i funkcjonalnych ogrodów dla klientów prywatnych, firm oraz instytucji użytku publicznego. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Począwszy od projektu, przez jego realizacje, montaż systemu nawadniającego skończywszy na pielęgnacji. Zainspirowani naturą zmierzamy do stworzenia harmonii pomiędzy ogrodami, a architekturą. Właściciel firmy

Aleksandra Smyczek jest dyplomowanym architektem krajobrazu. Czerpie ze swojego wieloletniego doświadczenia we wszystkich aspektach architektury krajobrazu w celu połączenia wiedzy technicznej oraz wizji artystycznej tak by tworzyć ogrody o nieprzemijającym uroku. Korzystając ze zdobytej wiedzy oraz doświadczenia pomożemy Ci zrealizować ogród swoich marzeń. Realizujemy zlecenia w całej Polsce, przede wszystkim w województwie Śląskim i Opolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Doświadczenie

Zadawalamy naszych klientów nieustannie od wielu lat. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu wyspecjalizowanych ogrodów. Czym możemy się pochwalić?

 

  • 20-letnią praktyką
  • Niezliczoną liczbą zrealizowanych projektów
  • Wyspecjalizowanym personelem
  • Stałymi kontraktami

Dlaczego My?

Posiadamy 20-letnie doświadczenie

Tak długi okres doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie ogrodów, sprawia, że możemy zaproponować naszym klientom interesujące i sprawdzone rozwiązania.

Obsługujemy kompleksowo

Z pewnością Twoja instytucja bądź firma nie dysponuje czasem, który mogłaby przeznaczyć na wykonanie i samodzielną pielęgnację ogrodu. My zajmiemy się wszystkim, całkowicie kompleksowo.

Jesteśmy samowystarczalni

O wszystkim pomyślimy, przedstawimy propozycje rozwiązań odpowiednie dla twojego uwarunkowań terenu a ty tylko podejmiesz decyzję. Jesteśmy ekologiczni i nowocześni. Z nami spełnisz marzenia.

Zobacz nasze ogrody!

Zaprojektujemy twój ogród.

Witam serdecznie wszystkich gości naszej witryny. Z wielką przyjemnością zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań jestem do państwa dyspozycji.

 

inż. arch. Aleksandra Smyczek

 

Napisz do nas

 

Interesują Cię ogrody? Zapraszamy do kontaktu z nami!

10 + 10 =